Inteligentny odkurzacz robot sprzątający Jisiwei i3

Inteligentny odkurzacz robot sprzątający Jisiwei i3

Oficjalny sklep Jisiwei: https://goo.gl/xmPHe1
Cena: $169,99

Na Gearbest promocja: z kodem JISIWEI3EU za $129,99  😀 wysyłka z magazynu w Europie 🙂 LINK: https://goo.gl/vHifHF

Sprzedawca ma magazyn w Słubicach, więc kupując odkurzacz na aliexpress i wybierając wysyłkę z Niemiec, macie pewność, że paczka dotrze do Was w kilka dni kurierem DHL bez żadnych dodatkowych opłat typu VAT czy cło.

Jisiwei i3 to inteligentny robot sprzątający. Przychodzi ładnie zapakowany w firmowe pudełko. W zestawie mamy odkurzacz, stację ładującą, dwa filtry hepa, 4 szt wąsików, zbiornik na wodę ze ściereczką, szczoteczkę do czyszczenia, pilot oraz instrukcję. 
Jego głównym przeznaczeniem jest odkurzanie, ale mamy tu również opcję sprzątania na mokro.
Odkurzacz możemy sterować za pomocą aplikacji na telefonie lub pilota. Aplikacja jest całkowicie w języku angielskim, dosyć prosta w obsłudze, chociaż miałam trochę kłopotu żeby sparować z nią urządzenie (robimy to za pomocą wifi). No ale jakoś się udało i działa to całkiem dobrze. 
Jedną z fajnych opcji są komendy głosowe 😀 zaraz po włączeniu mamy świetne powitanie, które sprawia, że uśmiechamy się od ucha do ucha 😀 komendami informuje nas także o różnych opcjach, które w nim włączamy np: sprzątanie automatyczne, ładowanie.
Kolejnym gadżetem, który posiada Jisiwei to kamerka 🙂 za pomocą aplikacji możemy sobie podglądać co robi, nagrywać filmy, robić zdjęcia które zapisują się w chmurze. Myślę, że fajna opcja kiedy mamy wielopoziomowe mieszkanie. 
Jisiwei świetnie daje sobie rade z odkurzaniem paneli i płytek. Dywanów niestety nie posiadam, więc nie wiem jak sobie radzi w tym przypadku. Mycie to raczej takie miziani podłogi, pojemnik na wodę nie jest zbyt pojemny, jednak do szybkiego odświeżenia wystarczy. 
Tak jak inne odkurzacze tego typu Jisiwei posiada czujniki, dzięki którym nie spadnie ze schodów i się nie poobija. 
Największą i chyba jedyną wada jaka zauważyłam: według mnie jest bardzo głośny. Za pomocą piloty możemy zwiększyć moc i po tym to już w ogóle wyje jak taki zwykły odkurzacz. Jestem również posiadaczką Ilife x5 i on jest zdecydowanie bardziej cichy.

Inteligentny robot Jisiwei jest bardzo fajnym, funkcjonalnym urządzeniem. Jak ktoś lubi gadżety w postaci kamerki, sterowania z aplikacji to coś dla niego. Jeśli nie znosisz sprzątania, a odkurzacz jest Twoim głównym wrogiem, pomyśl o Jisiwei, który Cię wyręczy 😀 


Parametry: 

Funkcje: zamiatanie, odkurzanie, mycie na mokro
* Moc – 30W
* Siła ssania – 800pa
*Pojemność zbiornika – 600ml
* Pojemność zbiornika na wodę – 180ml
* Bateria Li-ion 2200mAh
*Czas pracy – 3h
*Czas ładowania – 2h
*Tryby sprzątania: czyszczenie krzyżowe, czyszczenie krawędzi, czyszczenie sieciowe, czyszczenie zygzakowe, czyszczenie losowe
*Wbudowana kamera HD
*Sterowanie za pomocą aplikacji i pilota 


1 comment found

  1. Jest super ,bo mam chwilę dla siebie,on on sprząta i nie marudzi.fajnie by było opisać jeszcze pilota co jaki guzik znaczy,i jego funkcje ten s
    Zegar.i ten kreciolek.pozdrawiam

Napisz komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.