Głośnik bluetooth Bluedio BS-3

Głośnik bluetooth Bluedio BS-3

Cena: $28,99 z kuponem 
Zamówione: 03.06.2017
Przyszło: 07.06.2017
Z okazji eventu teraz głośnik w promocji za $25,99, ale niestety z wysyłką z magazynu w Słubicach zostało tylko 8 sztuk koloru srebrnego, wiec polecam się śpieszyć z zakupem.
Wysyłka ekspresowa kurierem DHL, paczka oklejona taśmą Amazonu 😛
Dlaczego akurat wybrałam ten głośnik?
 1.Posiadam słuchawki Bluedio i jestem zadowolona z jakości ich dźwięku.
2. Wysyłka ze Słubic, zależało mi żeby dotarł przed wakacjami.
Głośnik przyszedł ładnie zapakowany, podobnie jak słuchawki, w zestawie kabelek usb, kabelek jack-jack i instrukcja obsługi w języku angielskim (polecam poczytać 😀 ). Obudowa głośnika zrobiona z porządnego plastiku, pod spodem silikon, co zapewnia stabilność. Przyciski również silikonowe. Z boku wejśćie jack i micro usb. Wykonanie porządne, nie ma się do czego przyczepić.
Po prawie trzech miesiącach stwierdzam, że jestem zadowolona z zakupu. Nie używam go jakoś super często, głównie wyjazdowo czy gdzieś w plener i przez ten czas ładowałam go tylko raz. Akumlatorek ma naprawdę mega wytrzymały. Już zaczynałam się trochę martwić, że tyle grania, a tu nadal nierozładowany. 😛 Jakość dźwięku według mnie ok, chociaż po jednej z chwalebnych recenzji spodziewałam się czegoś więcej. Basu za dużo tu nie ma, jednak w  porównaniu z muzyką włączoną na wbudowanym głośniku laptopa odczuwalna jest duża różnica.
 Jeśli jesteście ciekawi, na youtube można znaleźć sporo filmików prezentujących Bluedio BS-3.
Głośnik bez problemu łączy się z telefonem przez bluetooth, aby go sparować na wyłączonym głośniku wciskamy i przytrzymujemy przez ok 5sek przycisk „on/off” dopóki nie usłyszymy komunikatu „paring”(wcześniej pojawi się komenda „power on”, ale nie zwracamy na to uwagi i nie przerywamy). W tym momencie urządzenie powinno pojawić się na liście jako BS-3.
Mamy tutaj funkcje 3D Sound, którą włączamy po prostu wciskając przycisk 3D. Powiem szczerze, że nie widzę wielkiej różnicy w dźwięku kiedy uruchamiam ten tryb. Taki trochę bajer, jak dla mnie niepotrzebny.
Przy pomocy głośnika możemy przełączać i zatrzymywać ścieżki.
Play/pause – wciskamy przycisk on/off bez przytrzmywania.
Cofnij do poprzedniego utworu: wciskamu „Vol-” i przytrzymujemy przez 3 sekundy.
Przełącz na następny utwór: wciskamy „Vol+” i przytrzymujemy przez 3sek.
Podgłaszanie : „Vol+” bez przytrzymywania
Ściszanie: „Vol-” bez przytrzymywania.
Głośnik ma wbudowany mikrofon, więc możemy za jego pomocą odbierać telefony. Niestety ta opcja  działa strasznie słabo, ja rozmówcę słyszę bardzo dobrze, za to mnie rozmówca prawie w ogóle. Kolejny niepotrzebny bajer 😛
Głośnik podoba mi się wizualnie, nie jest malutki, ale jakiś ogromny też nie, jego wymiary: 22x6x7cm. Do posłuchanie muzyki gdzieś na dworzu, w plenerze, na wyjeździe w zupełności mi wystarcza.
Jestem bardzo ciekawa jak wypada pod względem dźwięku do głośników Xiaomi 🙂 Są jakieś filmiki na youtube, ale jednak co na żywo to na żywo 🙂

Napisz komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.