Szczoteczka soniczna Alfawise RST2056

Szczoteczka soniczna Alfawise RST2056

LINK
Cena: $19,99 z kodem GBPROMO31
Zamówione: 31.07.2018
Przyszło: 14.08.2018

Od roku jestem posiadaczką szczoteczki sonicznej Xiaomi Soocas i bardzo ją polecam. Swierdziłam, że przyda mi się coś tańszego na podróże. Bo niestety (lub stety) jak juz zacznie się używać tego rodzaju szczoteczek to nie ma się ochoty wracać do zwykłych manualnych 🙂 Akurat pod koniec lipca trafiła się promocja, więc zdecydowałam sie na zakup.

Główne funkcje szczoteczki:
*
40tyś ruchów na minutę
* 2-minutowy timer, z przerywnikami co 30sek na zmianę powierzchni mycia
* 4 tryby mycia: Clean/Soft/Whiten/Massage
* akumlatorek 650mAh – ma wystarczyć na 15 dni codziennego używania
* w zestawie 3 główki
*certyfikat wododporności IPX7

Przed pierwszym użyciem musimy ładować szczoteczkę przez 24h. Z racji, że nie jest to moja główna szczoteczka i nie używam jej codziennie bateria trzyma już 3 tygodnie. W zestawie mamy bazę ładująca – taka sama jak w szczoteczkach elektrycznych Oral-B, wtyczka europejska.
Z zakupu jestem bardzo zadowolona, szczoteczka świetnie myje zęby. Moim zdaniem jest porównywalnie do Xiaomi więc rewelacja. Nawet główki są praktycznie jednakowe :p
Oczywiście jest kilka rzeczy, które tłumaczą droższą cenę szczoteczki Soocas. Widać, że Alfawise jest wykonana z tańszych materiałów, ma mniejsza baterię no i nie posiada opcji bluetooth oraz odpowiedniej do tego aplikacji.
Końcówki wymienne są bez problemu dostępne na gearbest czy aliexpress i oczywiście w niższej cenie niż te od Xiaomi, więc to też na duży plus.
Uważam, że w cenie $20-$25 szczoteczka Alfawise jest naprawdę świetna. Jeśli szukacie ekonomicznej i dobrze myjącej szczoteczki sonicznej to nie ma się co zastanawiać 🙂

4 comments found

Napisz komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.