Myszka Xiaomi Mi Mouse

Myszka Xiaomi Mi Mouse

Cena: $17,69
Zamówiona: 25.02.2017
Przyszła: 14.03.2017
Swoją myszkę zakupiłam na Gearbest, ponieważ cena była tam najkorzystniejsza i nadal jest taniej niż na aliexpress 🙂
Dlaczego Xiaomi? Najbardziej zależało mi na podłączeniu do komputera przez bluetooth, druga rzecz, która zadecydowała o zakupie to piękny design i świetne wykonanie. Zanim zakupiłam tą myszkę przejrzałam masę innych połowę tańszych na aliexpress i patrząc po zdjęciach było widać, że jakość wykonania nie jest najlepsza. Wolałam trochę dołożyć i mieć coś porządnego.
Jak wszystkie urządzenia od Xiaomi myszka przyszła zapakowana w bardzo ładne, zgrabne pudełko. Wykonanie pierwsza klasa – wszystko pięknie spasowane,  srebrna część zrobiona jest z aluminum, reszta to plastik bardzo dobrej jakości. Xiaomi jak zawsze pokazało się z najlepszej strony. Myszka zasilana jest dwiema bateriami AAA (były dołączone). Przez bluetooth działa elegancko, nie było problemu z wykryciem, nic nie przerywa (Mac OS). Z usb nie korzystam, ale sprawdziłam i też działa bez problemu.
Nad zakupem myszki zastanawiałam się kilka dni i teraz się z tego śmieję, bo niepotrzebnie tak zwlekałam. 😀 jestem nią szczerze zachwycona, polecam 🙂

Napisz komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.