Szczoteczka soniczna Xiaomi Soocas (Soocare) x3

Szczoteczka soniczna Xiaomi Soocas (Soocare) x3

Cena: $52,57
Zamówiona: 29.01.2017
Przyszła: 24.02.2017
Ostatnio polubiłam zakupy w tym sklepie, bo można wyhaczyć bardzo fajne promocje 🙂
Do zamówienia skusiła mnie świetna cena, niższa niż na aliexpress. Sczoteczka Xiaomi tak samo jak wszystkie produkty tej marki przyszłą bardzo ładnie zapakowana w eleganckie, ale proste pudełko. Na szczęście obyło się beż żadnych dodakowych opłat (VAT), jednak jest spora szansa, że paczka o takiej wartości może przejść kontrolę celną. Chyba wszystko zależy od szczęścia :)(Xiaomi zmieniło nazwę szczoteczki z Soocare na Soocas)

Do tej pory używałam szczoteczki Oral-b w tej najprostszej wersji 3D-White, ostatnio jakoś nie byłam z niej zadowolona, zdarzało mi się używać zwykłej tradycyjnej szczoteczki zamiast niej. Zakup nowej był jednie kwestią czasu ( i pieniędzy :p )
W zastawie razem z szczoteczką mamy ładowarkę, instrukcję i jedną końcówkę, która była zamknięta w sterylnym opakowaniu.
Oczywiście zaraz po odebraniu musiałam ją przetestować. Już pierwsze użycie utwierdziło mnie w tym, że to bardzo dobry zakup. Zdecydowanie czuć i widać różnicę w myciu. (w porównaniu do tradycyjnej szczoteczki i elektrycznej Oral-B). O wiele lepiej domywa w tylnej części zębów (8,7,6) jak i w przestrzeniach międzyzębowych.

Xiaomi Soocas x3 posiada 4 tryby mycia:
1. Podstawowy, zęby normalne
2. Sensitive, polecany dla wrażliwych zębów i dziąseł, dla osób noszących aparat ortodontyczny
3. Program dla ekstremalnie wrażliwych, z problemem krwawiących dziąseł, podrażnieniami, zapaleniami, aftami czy innymi problemami stomatologicznymi.
4. Automatycznie ustawiony jest na wybielanie ale możemy przestawić go w aplikacji według naszych upodobań na: mycie języka, wybielanie, masaż.

Szczoteczka dzieli czas mycia na cztery etapy, informuje nas o tym króciutką przerwą.

Ogromną zaletą jest bateria o pojemności 1000mhA, używam jej już prawie miesiąc i rozładowana jest w ok 40%.
Xiaomi Soocas jest wodoodporna, posiada certyfikat IPX7.

Oczywiście jest to smart szczoteczka, którą można połączyć z telefonem za pomocą bluetooth. Niestety chyba jedyna i największą wadą jest aplikacja po chińsku. Nie wiem jak mi się to udało, ale jakoś przebrnęłam i odkryłam kilka podstawowych funkcji (na końcu screeny). Logujemy się oczywiście do naszego konta Xiaomi, podajemy płeć i datę urodzenia, zaznaczymy na których zębach mamy ubytki. Synchronizujemy szczoteczkę z aplikacją i możemy sprawdzić jaki jest poziom baterii oraz zużycie końcówki. Możemy zmienić kilka ustawień: czas mycia, włączyć funkcję która chroni przed chlapaniem pastą, do czwartego trybu mycia przypisać indywidualną funkcję.

Oprócz super funkcjonalności szczoteczka ma przepiękny wygląd, wykonana po prostu perfekcyjnie.

Końcówki wymienne zazwyczaj kosztują ok $14-15 za dwie sztuki, polecam polować na promocje, obecnie na Gearbest można dorwać je za $10,79 😀

Szczoteczka oczywiście dostępna jest na aliexpress: https://goo.gl/giJ8kJ

Aplikacja:

 

 

 

 

Napisz komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.