Letnia sukienka ze sklepu Simplee Apparel na Aliexpress

Letnia sukienka ze sklepu Simplee Apparel na Aliexpress

Cena: $17,49 (66zł)
Zamówione: 23.05.2021
Przyszło: 09.06.2021
Bardzo lubię sukienki ze sklepu Simplee Apparel. To już moja czwarta tego typu.  Niestety te co zamawiałam w zeszłym roku już są niedostępne, więc nie będę pokazywać, ale podobny styl też z guziczkami. 
Sukienka jest bardzo ładna, chociaż myślałam, że materiał będzie bardziej naturalny. Na metce 95% poliester i 5% spandex. Nie jest to ten typ cienkiego jak firanka poliestru, tkanina jest dosyć gruba. Na jakieś mega duże upały powyżej 30 stopni może się nie sprawdzić, bo po prostu będzie za gorąco, ale na tą pogodę jaką mamy teraz jest idealna. Dużym plusem jest to, że prawie w ogóle się nie gniecie, wiec idealna dla osób które nie lubią się z żelazkiem. Bardzo lubię w niej to, że ma kieszonki po bokach. Mam 165cm wzrostu i jak widać sięga mi do połowy łydki. Wybrałam rozmiar L, bo bałam się, że mniejszy będzie mi się nieładnie rozłazić w biuście (mam 94cm). Na upartego może bym się w tą Mkę wcisnęła, ale wolę mieć luźniej i nie martwić się, że zaraz wystrzelą guziki. Dół jest luźny, więc przy wyborze rozmiaru sugerujcie się właśnie wymiarem biustu.
Sukienka jest dobrze uszyta. To jest taki typ ubrania który nie niszczy się szybko i przetrwa wiele sezonów . Jestem bardzo zadowolona z zamówienia 

Napisz komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.