Słuchawki bluetooth Bluedio R

Słuchawki bluetooth Bluedio R

Cena: $38,87

Zamówione: 15.01.2017

Przyszły: 26.01.2017

Wcześniej byłam posiadaczką Bluedio HT, niestety tak jak pisałam w recenzji (tutaj) o słabym wykonaniu, w końcu kiepski plastik pękł no i teraz tak za bardzo nie nadają się do używania. Jakość dźwięku była ekstra, więc stwierdziłam, że kolejne słuchawki muszą być z tej firmy. Troszkę rozeznałam się po modelach, które będą zrobione z lepszych materiałów i padło na model R, zwłaszcza, że na Gearbest można je kupić w bardzo fajnej cenie. Na aliexpress są obecnie zdecydowanie drożej.
Przyszły bardzo szybko. Bluedio R okazały się strzałem w dziesiątkę. Są droższe ale i o niebo lepiej wykonane niż wersja HT. Te elementy, które połamały mi się w HT, tutaj wzmocnione są metalem. Wyposażone są również w fajne zawiasy, dzięki którym można złożyć słuchawki tak jak to widać na zdjęciu. Co do jakości dźwięku nie będę się rozpisywać, bo jest naprawdę świetna, kto posiada słuchawki Bluedio to wie o czym mówię 🙂
Połączenie bluetooth działa bez zarzutu. Jedyne co mi nie podpasowało to brak komunikatów głosowych –  jakoś się tak do nich przyzwyczaiłam w poprzednich słuchawkach.
Bardzo polecam, jeśli planowaliście zakup tańszych słuchawek Bluedio, to jednak lepiej dołożyć i kupić R lub wersję T3, która też ma metalowe zawiasy.

Napisz komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.