Wideorejestrator samochodowy Xiaomi Mijia Car DVR

Wideorejestrator samochodowy Xiaomi Mijia Car DVR

Cena: $51,99 
Wysłane: 16.03.2017
Przyszło: 20.03.2017
Kurier DHL z Chin, 35zł podatku VAT do zapłaty (od deklaracji sprzedawcy)
Wideorejestrator przyleciał do mnie ze sklepu Gearbest. Jest to całkowita nowość od Xiaomi, można stwierdzić, że to lepsza wersja znanej Yi Dash Camera. 
Opakakowanie Xiaomi jak zawsze pierwsza klasa, prosty elegancki kartonik.
W zestawie mamy: instrukcję w języku chińskim, narzędzie do wciskania kabla w podszybie, micro USB, ładowarkę samochodową quick charge (5V/2.4A), mocowanie do szyby, dodatkowy klej i folię ochronną do przyklejenia na szybę.
Specyfikacja:
Ekran 3.0″ z panelem dotykowym
Sensor Sony IMX 323
Chipset MSTAR MSC8328P
Przysłona F1.8
Obiektyw szerokokątny 160st
Rozdzielczość 1920x1080P
Możliwość połączenia ze smartfonem przez wifi
Kamera z wyglądu jest bardzo ładna, porządnie wykonana
Jakość nagrań możecie sami ocenić z filmów na youtube (na samym końcu postu). Xiaomi tworzy 2 minutowe filmy o wielkości około 280MB. Menu jest proste i przejrzyste, jednak całkowicie po chińsku. Mam nadzieje, że wkrótce wyjdzie aktualizacja i pojawi się język angielski. W tej chwili obsługa wideorejestratora to takie „działanie po omacku”, ale z tymi podstawowymi funkcjami można sobie poradzić. 
Aplikacja również jest częściowo po chińsku, możecie ją znaleźć w sklepie google play pod nazwa Mi Home. Xiaomi podobno posiada funkcję Park Mode, ale przez wspomnianą wcześniej barierę językową kompletnie nie mam pojęcia jak to uruchomić :p oczywiście trzeba dokupić kartę pamięci (maks 32Gb)
Jest to nasz pierwszy wideorejestrator samochodowy. Możemy stwierdzić, że Xiaomi Mijia odpowiada naszym wymaganiom. Lubimy nowinki więc testowanie tego urządzenia jest bardzo ciekawym doświadczeniem.Wideorejestrator jest również dostępny na aliexpress tutaj.

 

 

 

 

Aplikacja:
 

 

Filmy:

Napisz komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.