Pistolet do masażu Booster Mini – recenzja

Pistolet do masażu Booster Mini – recenzja

LINK (klik)
Cena: 
$61,66 (zniżka spend&save -$6 i kupon -$2
)
Zamówione: 7.05.2021
Przyszło: 10.05.2021

W marcu stałam się posiadaczką pistoletu do masażu Booster M2. Genialne urządzenie, polecam zajrzeć do mojej recenzji na jego temat tutaj (klik). Cechą charakterystyczną modelu M2 jest jego duży rozmiar, zdecydowanie czuć go w ręku z resztą zobaczcie fotki we wcześniej wspomnianej recenzji.  Stwierdziłam, że przydałoby się mieć jeszcze coś mniejszego, bardziej poręcznego dla kobiecej ręki. Padło na model Booster Mini. Wysyłka oczywiście błyskawiczna. Masażer elegancko zapakowany w ładne pudełeczko. Wybrałam wersję z etui, bo wtedy łatwiej przechowywać i przenosić. Możecie kupić bez wtedy cena jest niższa. Booster Mini jest dużo skromniejszy pod względem funkcji czy końcówek od modelu M2. Moc działania według mnie podobna, jednak tutaj mamy tylko 4 tryby pracy ciągłej, w M2 jest tego troszkę więcej (tryb fali, AL). Mi to wystarcza, ale na przykład mój mąż lubi korzystać z tych dodatkowych w M2. W Booster Mini uwielbiam jego wielkość, idealnie mieści w kobiecej dłoni,  wygodnie się go trzyma. Waży około 500g więc połowę mniej niż M2. Dla mnie jest to spora różnica. Zdecydowanie jest bardziej poręczny i o wiele łatwiej jest mi samodzielnie wymasować nim kark czy nawet okolice łopatek.  Obudowa masażera zrobiona jest z metalu. Na górze mamy przycisk on/off oraz jednocześnie do przełączania mocy. Nad przyciskiem znajdują się 4 diody informujące o poziomie naładowania i trybie który mamy akurat włączony. W zestawie mamy 4 końcówki: piankowa kula do masażu mięśni całego ciała, pocisk do masażu punktowego, widełki do okolic kręgosłupa i taka płaska końcówka zrobiona z plastiku również do mięśni całego ciała. Pistolet ładuje się kabelkiem USBC, w zestawie nie ma ładowarki, można użyć takiej od telefonu.

Posiadanie takiego masażera to coś rewelacyjnego. Super odpręża, rozluźnia spięte i bolące mięśnie. Bardzo, bardzo polecam.

Jak kupicie, a macie w rodzinie czy wśród znajomych osoby, które nie potrafią zamawiać na ali to nie pokazujcie, bo będą Was męczyć że tez chcą i będziecie wszystkim zamawiać.

 

Napisz komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.