Cena: $15,01 
Zamówione: 17.03.2017
Przyszły: 07.04.2017
Link aliexpress: https://goo.gl/RZ9Oku $10,36
Słuchawki zakupione na Gearbest, przyszły dobrze zapakowane. W zestawie mamy słuchawki, kabelek do ładowania, wymienne gumki, klips i oczywiście instrukcję obsługi – całe szczęście po angielsku. 
Dotychczas używałam słuchawek Bluedio i byłam przyzwyczajona, że po prostu włączam, urządzenie wykrywa je przez bluetooth i się parują. Przed uruchomieniem Awei oczywiście nie przeczytałam instrukcji, myślałam, że będą działać analogicznie. :p Okazało się, że tutaj parowanie  wygląda trochę inaczej. Żeby słuchawki zostały wykryte trzeba wcisnąć i przytrzymać przycisk on/off  dopóki nie pojawią się na liście dostępnych urządzeń bluetooth. 
Z słuchawek jestem bardzo zadowolona, w Bluedio N2 denerwowało mnie ciągłe wypadanie z uszu, tutaj tego problemu nie ma dzięki temu, że posiadają pałąki oraz gumki w pasującym dla mnie rozmiarze. 
Dźwięk fajny, czysty z całkiem niezłym basem myślę, że porównywalny do Bluedio. Mamy tutaj komunikaty głosowe,co bardzo mi się podoba. Jest również opcja odbierania rozmów. Czas grania czy rozmów to ok 4-6h, ładowanie 1h. Nie są wodoodporne. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: