Pistolet do masażu Booster M2 – recenzja

Pistolet do masażu Booster M2 – recenzja

LINK (klik)

Cena: $83 z kuponem i kodem RLH6OVCAIJ3U

tutaj troszkę taniej wersja z ładowaniem przez USB C : LINK (klik)

Zamówione: 06.03.2021
Przyszło: 09.03.2021

Unboxing możecie zobaczyć na zapisanym instastory: klik 

Jeszcze pół roku temu zastanawiałam się po co ludzie kupują te pistolety. Myślałam, że to coś w stylu kolejnego niepotrzebnego gadżetu, który wibruje i świeci. Później zauważyłam, że różne osoby ze świata sportu, fitness polecają tego typu urządzenia. Zaczęłam sobie czytać do czego to tak naprawdę służy, w jakich dolegliwościach może być pomocne. Okazuje się, że taki pistolet do masażu daję masę korzyści dla naszego zdrowia. Skusiłam się na pistolet Booster, bo to najpopularniejsza marka na aliexpress. Wybrałam model M2 ponieważ jego cena była taka pośrednia pomiędzy wszystkimi dostępnymi, nie najdroższy i nie najtańszy.

Paczka dotarła do mnie błyskawicznie przez to, że sprzedawca korzysta z magazynu w Polsce. Mój zestaw to opcja A. Od wersji B różni się też tym, że pistolet jest trochę mocniejszy, ma wyciąganą baterię, dłuższy czas pracy oraz posiada zasilacz 24V z wtyczką europejska (B ma ładowanie przez USB C). Cena za ten wariant jest też troszeczkę wyższa. Bardzo podoba mi się, że w zestawie dostajemy zgrabną torbę-etui w której możemy przechowywać masażer oraz wszystkie akcesoria. Instrukcja obsługi jest po angielsku, ale jest bardzo czytelna, łatwo znaleźć najważniejsze informacje. Pistolet ma dosyć spore rozmiary i wydaje mi się całkiem ciężki. Według specyfikacji waży 1,1kg. Zdecydowanie czuć go w ręku. Do masażu niektórych partii ciała nie obędzie się bez pomocy drugiej osoby.

Obsługa jest bardzo prosta, od spodu mamy włącznik on/off, zaraz obok wyświetla się tez poziom naładowania baterii.  Do sterowania pistoletem służy dotykowy panel. Możemy ustawić 4 standardowe poziomy mocy lub poziom AL gdzie szybkość zwiększa się podczas mocniejszego nacisku głowicy do ciała. Dodatkowo jest jeszcze dostępny tryb fali podczas którego urządzenie działa jak w sinusoidzie raz słabiej raz mocniej i na odwrót.

W zestawie otrzymujemy 6 głowic, a każda z nich jest przeznaczona do czego innego.

1-2: piankowe kule – do wszystkich mięśni całego ciała, jedna jest mniejsza, druga troszkę większa
3: pocisk – do punktowego masażu nie dłuższego niż 15 sek., bardzo drażniący
4: widełki – delikatniejsze od pocisku, polecany do masażu okolic kręgosłupa
5: końcówka plastikowa do wszystkich mięśni całego ciała
6: miękka silikonowa końcówka do delikatniejszych mięśni

Dla kogo zalecany jest taki masażer? Zdecydowanie dla wszystkich, ale szczególnie polecany jest dla sportowców, osób trenujących jak i tych którzy dużo czasu spędzają przy biurku czy za kierownicą. Daje ogromną ulgę przy spiętych mięśniach kiedy spędzamy dużo czasu w jednej pozycji. Przyda się również po treningu czy kiedy dopadną nas zakwasy. Pistolet rozluźnia mięśnie i poprawia krążenie krwi, pomaga w redukcji bólu, przyspiesza regenerację. Uwierzcie mi, że gdy wrócicie po całym dniu z pracy i odpalicie sobie taki masażer to jest po prostu coś wspaniałego. Całe napięcie schodzi, no nie sądziłam, że to jest takie super. Trzeba koniecznie przetestować na sobie, bo tego się nie da opisać.

Napisz komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.