Masażer do szyi SKG K6 z aliexpress

Masażer do szyi SKG K6 z aliexpress

LINK (klik)

Cena: $71,30
W poniedziałek 29.03 będzie można go kupić za $60,30 z kodem ALIAN7
Zamówione: 23.03.2021
Przyszło: 24.03.2021

Dostępny jest też kolor biały tutaj (klik)
Urządzenie wysyłane jest z magazynu w Polsce więc przesyłka błyskawiczna. W zestawie mamy kabelek do ładowania, instrukcję i 2 komplety silikonowych płatki.

Masażer wykorzystuje technologię impulsów elektrycznych w celu stymulacji nerwów, pomaga w skurczach mięśni, napięciu, bólu nerwów. Posiada również funkcję podgrzewania, dzięki temu pobudza krążenie krwi, rozgrzewa, odpręża i działa relaksująco. Tego typu urządzenia polecane są dla osób, które mają problem ze snem, bólami w obrębie głowy, szyi i karku, sztywnością, stresem.
Bardzo ważną kwestią jest to, że masażer SKG posiada certyfikat CE oraz RoHS. Mamy tu do czynienia z prądami, wiec warto zwracać uwagę na takie szczegóły zamawiając na aliepxress.
Urządzenie posiada wbudowaną baterię 1100mAh, ładuje się kabelkiem micro USB. Przy włączeniu wita nas komunikat głosowy po angielsku, który działa również kiedy przełączamy między trybami. Bardzo przydatna opcja, bo wiemy dokładnie co akurat włączyliśmy. Masażer SKG K6 posiada 4 tryby działania: 1. Smart mode 2.Relax mode 3.Active mode 4. Physical therapy mode – przełączamy je włącznikiem on/off. W każdym z nich można ustawić intensywność w poziomie od 0 do 14 (przyciski +/-). Dodatkowo w trakcie użytkowania któregoś z wcześniej wspomnianych trybów można uruchomić podgrzewanie w 3 stopniach: low level: 38 stopni celsjusza, medium level: 40 stopni celsjusza oraz high level: 42 stopnie celsjusza. Różnica pomiędzy poszczególnymi trybami polega na sposobie wysyłania impulsów elektrycznych przykładowo  physical therapy mode trwają one dłuzej, a w active mode są krótkie i szybkie. Pierwsze użycie było dla mnie zaskoczeniem, bardzo dziwne uczucie. No po prostu jakby Was raziło prądem 😛 Szczególnie gdy ustawi się za dużą moc. Dla mnie idealnie jest przy poziomie 4-5, wtedy masażer działa mega przyjemnie. Czuć mrowienie w skórze, które fajnie relaksuje i rozluźnia. Jeśli doda się do tego podgrzewanie to już jest super milutko. Nigdy wcześniej nie używałam tego typu masażerów więc przy intensywności wyższej niż 5 robi się dla mnie trochę nieprzyjemnie, impulsy są zbyt mocne. I tutaj producent zaleca używanie silikonowych płatków, dla osób wrażliwych i nieprzyzwyczajonych. Z czasem tolerancja powinna się zwiększać. W opisie aukcji sprzedawca daje kilka rad przy użytkowaniu urządzenia: zdjąć naszyjniki, skórę na szyi/karku można nawilżyć żelem, balsamem albo po prostu mokrym ręcznikiem. Daje to dużo lepsze odczucia. Ostatnio zakupiłam sobie żel do zabiegów z ultradźwiękami Bielenda (klik) i okazało się, że jest idealny do użytkowania z tym masażerem. Nakładam odrobinę na elektrody i doznania z masażu są o wiele, wiele lepsze niż używanie bezpośrednio na sucha skórę. Według instrukcji zalecane jest używanie nie dłużej niż 30 minut dziennie. Tego masażera nie mogą stosować osoby z rozrusznikiem serca.

Jestem bardzo zadowolona z masażera SKG K6, spełnia swoje zadanie w 100%. Dodatkowo ma piękny błękitny kolor ze złotymi elementami. Świetne dopełnienie do masażera Booster którego recenzje możecie zobaczyć tutaj: http://zakupyprostozchin.pl/2021/03/16/pistolet-do-masazu-booster-m2-recenzja/

 

 

 

 

 

Napisz komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.